Te huur Appartement 1e Van der Kunstraat in Den Haag | Woningplein.nl
Dutch English

Te huur Appartement 1e Van der Kunstraat in Den Haag

Den Haag
1e Van der Kunstraat
Huurprijs: 
€ 1031,- p/m
Soort woning: 
Appartement
Woonoppervlakte: 
35 m²
Aantal kamers: 
2
Aantal slaapkamers: 
1
Beschikbaar per: 
Per 03-11-2025

**Let op: Woning is niet gemeubileerd en alleen geschikt voor studenten!** Prachtige moderne zelfstandige twee-kamer appartementen! In een nieuwbouw project in laakhaven!
Het appartementencomplex met totaal 116 woningen, telt 9 etages, verdeeld onder verschillende types. Op de begane grond is de hoofdentree van het wooncomplex met bellentableau, videocom en brievenbus. Via het trappenhuis en/of lift komt u bij de eigen voordeur en loopt u de fantastische woonruimte binnen. Deze woningen hebben een fraaie vloer. De ruimte is rechthoekig, zodat deze geheel naar wens ingericht kan worden! Het woonoppervlak wordt ‘’semi’’ gescheiden door een wand zodat u een heerlijke lounge kunt creëren en het slaapgedeelte apart kunt inrichten! Het complete woon/slaapgedeelte heeft veel lichtinval door de grote raampartijen en openslaande deuren, welke middels nieuwe gordijnen verduisterd kunnen worden.
De open keuken is uiterst modern, heeft een groot aanrechtblad en een gaskookplaat met daarboven een fraai afzuiger. Daarnaast kun je gebruik maken van veel kastjes en lades, een middelgrote koelkast met vriesvakje, vaatwasser en een combi magnetron/oven! De badkamer is voorzien van een zwevend toilet, een wastafel met spiegel en een inloopdouche. In de hal is er een kleine berging waar uw eigen cv ketel is geïnstalleerd en waar nog opbergruimte is! Alles is nieuw, alles is modern, en alles is voor u verzorgd vanaf de vloer, tot de gordijnen en van verlichting tot de volledig ingerichte keuken, absoluut een bezichtiging waard! woonoppervlakte(ca. ): 35 m²! Details: * veel tweekamer-appartementen hebben een eigen balkon
* eigen centrale verwarming.
* energielabel a+ (lage energiekosten! )
* gemeenschappelijke fietsen/scooter stalling Onderverdeling huurprijs
Huurprijs: €986,07,-
Servicekosten: € 30,-
Stofferingskosten: € 15,- **Totale huur: € 1031,07,- (excl g/w/e)**450...... Als je verder klikt kom je bij een nieuwe pagina met uitgebreide informatie over de huurwoning en met de directe contactgegevens van de beheerder

Is deze woning niet meer beschikbaar of al verhuurd? Laat het ons dan weten!

SCHRIJF JE VANDAAG NOG IN

EN VIND DE WONING VAN JE DROMEN!

 

Wij zijn een groot Nederlands platform gespecialiseerd in huurwoningen , kamers en studio's.

Wij bieden over heel Nederland een aantrekkelijk aanbod aan van directe verhuurders en/of makelaars waar u direct mee in contact kunt komen, dat is erg fijn voor u als woningzoekende. Wij leggen u graag persoonlijk uit hoe onze website werkt in een telefoongesprek. U kunt daarvoor contact opnemen met 020-2442947. Let er wel op dat een bezichtiging aanvragen telefonisch niet mogelijk is.

 

 

Vind vandaag nog uw droomwoning!

Aantrekkelijke tarieven
Geen extra kosten
Direct bij de eigenaar
Resultaatgericht
Onbeperkt reageren op het gehele aanbod
Premium al vanaf €19,95

U betaalt éénmalig de inschrijfkosten van het gewenste pakket.