Te huur Kamer Admiraal de Ruyterweg 40 E 2 in Rotterdam | Woningplein.nl
Dutch English

Te huur Kamer Admiraal de Ruyterweg 40 E 2 in Rotterdam

Rotterdam
Admiraal de Ruyterweg 40 E 2
Huurprijs: 
€ 541,- p/m
Soort woning: 
Kamer / Studio
Woonoppervlakte: 
64 m²
Aantal kamers: 
1
Aantal slaapkamers: 
1
Beschikbaar per: 
Per 01-12-2025

Let op: Deze kamers zijn alleen beschikbaar voor studenten. Het heeft alleen zin om te reageren als je aan deze eis voldoet en dus dichter bij je onderwijsinstelling gaat wonen.
(Artikel 271 lid 2 BW – als je al in Rotterdam woont of verder weg gaat wonen van je onderwijsinstelling, kom je niet in aanmerking.) **2 kamers te huur – Admiraal de Ruyterweg, Rotterdam** Op een fantastische locatie in Rotterdam bieden wij twee kamers aan in een lich...... Als je verder klikt kom je bij een nieuwe pagina met uitgebreide informatie over de huurwoning en met de directe contactgegevens van de beheerder

Is deze woning niet meer beschikbaar of al verhuurd? Laat het ons dan weten!

SCHRIJF JE VANDAAG NOG IN

EN VIND DE WONING VAN JE DROMEN!

 

Wij zijn een groot Nederlands platform gespecialiseerd in huurwoningen , kamers en studio's.

Wij bieden over heel Nederland een aantrekkelijk aanbod aan van directe verhuurders en/of makelaars waar u direct mee in contact kunt komen, dat is erg fijn voor u als woningzoekende. Wij leggen u graag persoonlijk uit hoe onze website werkt in een telefoongesprek. U kunt daarvoor contact opnemen met 020-2442947. Let er wel op dat een bezichtiging aanvragen telefonisch niet mogelijk is.

 

 

Vind vandaag nog uw droomwoning!

Aantrekkelijke tarieven
Geen extra kosten
Direct bij de eigenaar
Resultaatgericht
Onbeperkt reageren op het gehele aanbod
Premium al vanaf €19,95

U betaalt éénmalig de inschrijfkosten van het gewenste pakket.